Пам’ятка стягувачу

ПАМ’ЯТКА СТЯГУВАЧУ

Документи для відкриття виконавчого провадження – для відкриття виконавчого провадження стягувач подає заяву про відкриття, оригінал виконавчого документу та квитанцію про сплату авансового внеску.
Виконавчий округ – приватний виконавець здійснює виконання виконавчих документів, за якими боржник або його майно знаходяться в межах міста Києва.
Строк пред’явлення виконавчого документу до виконання – виконавчі документи можуть бути пред’явлені до примусового виконання протягом трьох років з дня набрання рішення законної сили. Строки пред’явлення виконавчого документа до виконання перериваються у разі: пред’явлення виконавчого документа до виконання; надання судом, який розглядав справу як суд першої інстанції, відстрочки або розстрочки виконання рішення.
Додаткова винагорода приватного виконавця – у разі необхідності між стягувачем та приватним виконавцем може бути укладено договір про додаткову винагороду приватного виконавця, яка оплачується стягувачем та не підлягає стягненню з боржника.
Категорії виконавчих документів, які не можна виконувати приватному виконавцю – приватний виконавець не може виконувати виконавчі документи, за якими стягувачем або боржником є держава та державні підприємства, а також виконавчі документи стосовно конфіскації, виселення або вселення та відібрання дитини.